Kontakta oss

Saltå By, Saltå 17, 153 91 Järna

08-551 50149
info@saltaby.se

Karta: Hitta till oss


Följ oss på Facebook


Lämna synpunkter


Arbeta hos oss


Lärarrummet: 08-551 501 53
Enskilda lärare nås på: förnamn.efternamn@saltaby.se

Verksamhetsansvarig
Ida Löfström
08-551 70356
070-266 85 53
ida.lofstrom@saltaby.se

btr. verksamhetsansvarig / sjuksköterska
Ann Andersson Nord
08-551 702 61
ann@saltaby.se

Receptionist/sekreterare
Eva Berglin
08-551 501 49
eva@saltaby.se

Rektor & Enhetschef Korttidstillsyn
Lisa Stenman
08-551 502 47
lisa.stenman@saltaby.se

Enhetschef
Daglig Verksamhet

Monica Berggren
08-551 500 57
monica@saltaby.se

Enhetschef Vuxenboende
Tallbacken
Ida Dommerby
08-551 739 48
ida.dommerby@saltaby.se

Anna Eriksson

Enhetschef Ungdomsboende
Anna Eriksson
08-551 503 75
anna.eriksson@saltaby.se

Enhetschef Ungdomsboende
Christian Texier
08-551 703 56
christian@saltaby.se

Enhetschef Lilla Trosa / HR-ansvarig
Annelie Liljeström
08-551 576 78
annelie@saltaby.se

Studie/praktiksamordnare
Helena Just Knutsson
08-551 502 65
070-574 47 88
helena@saltaby.se

Skolchef
Kajsa Ekström
info@saltaby.se