Fler kontaktpersoner - Saltå By
Saltå By

Fler kontaktpersoner

Lärare

Lärarrummet: 08-551 501 53

Rosmarie Dubach

Rosmarie Dubach
Programansvarig, samhälle, natur och språk, ämneslärare
rosmarie.dubach@saltaby.se

Jaana Tuomainen

Jaana Tuomainen
Programansvarig, Individuella programmet, ämneslärare
jaana.tuomainen@saltaby.se

Marcus Lundstedt

Marcus Lundstedt
Programansvarig, Fastighet, anläggning och byggnation
marcus.lundstedt@saltaby.se

Francesca Granlund

Francesca Granlund
Programansvarig, Estetiska programmet
francesca.granlund@saltaby.se

Ulrika Jörlén Ämneslärare ulrika.jorlen@saltaby.se

Ulrika Jörlén
Ämneslärare
ulrika.jorlen@saltaby.se

Ralph Cederqvist Yrkeslärare ralph.cederqvist@saltaby.se

Ralph Cederqvist
Yrkeslärare
ralph.cederqvist@saltaby.se

Samuel Herzog Yrkeslärare samuel.herzog@saltaby.se

Samuel Herzog
Yrkeslärare
samuel.herzog@saltaby.se

Einar Svavarsson Yrkeslärare einar.svavarsson@saltaby.se

Einar Svavarsson
Yrkeslärare
einar.svavarsson@saltaby.se

Stig Förde Bildlärare stig.forde@saltaby.se

Stig Förde
Bildlärare
stig.forde@saltaby.se

Marja Lartaud Eurytmi/estetisk kommunikation marja@saltaby.se

Marja Lartaud
Eurytmi/estetisk kommunikation
marja@saltaby.se

Margareta Henriksson Idrott hälsa/hemkunskap margareta.henriksson@saltakvarn.se

Margareta Henriksson
Idrott hälsa/hemkunskap
margareta.henriksson@saltaby.se

Lisa Stenman Musik/engelska lisa.stenman@saltaby.se

Lisa Stenman
Musik/engelska
lisa.stenman@saltaby.se

Mark Halung Data/mediakunskap mark.halunga@saltaby.se

Mark Halung
Data/mediakunskap
mark.halunga@saltaby.se


Elevassistenter:

Moises Nunez Duarte info@saltaby.se

Moises Nunez Duarte
info@saltaby.se


Fritids-/korttidsverksamheten

hasselangen@saltaby.se
08-551 703 20, 070-274 12 78

Annette Karlsson
Gruppledare
annette.karlsson@saltaby.se