Kontakta oss - Saltå By
Saltå By

Kontakta oss

Saltå By
Saltå 17
153 91 Järna

o8-551 50149
info@saltaby.se


Vi på Saltå By

Kajsa Ekström

Verksamhetschef
Kajsa Ekström
08 551 50375
kajsa@saltaby.se

Receptionist/sekreterare Eva Berglin 08-551 50149 eva@saltaby.se

Receptionist/sekreterare
Eva Berglin
08-551 501 49
eva@saltaby.se

Ekonom Monica Råberg 08-551 50545 monica.raberg@saltaby.se

Ekonom
Monica Råberg
08-551 505 45
monica.raberg@saltaby.se

Ingalill Blomqvist Rektor 08-551 50247 ingalill@saltaby.se

Rektor
Ingalill Blomqvist
08-551 502 47
ingalill@saltaby.se

Personalansvarig Stephan Nilsson 08-551 50592 stefan@saltaby.se

Personalansvarig
Stephan Nilsson
08-551 505 92
stefan@saltaby.se

Enhetschef Daglig Verksamhet Monica Berggren monica@saltaby.se

Enhetschef
Daglig Verksamhet

Monica Berggren
08-551 500 57
monica@saltaby.se

Ann Andersson Nord Skolsköterska ann@saltaby.se

Enhetschef Vuxenboende Lilla Trosa

Ann Andersson Nord
08-551 702 61
ann@saltaby.se

Enhetschef Vuxenboende “Tallbacken” Ida Dommerby ida.dommerby@saltaby.se

Enhetschef Vuxenboende Tallbacken
Ida Dommerby
08-551 739 48
ida.dommerby@saltaby.se

Enhetschef Ungdomsboende Christian Texier christian@saltaby.se

Enhetschef Ungdomsboende
Christian Texier
08-551 703 56
christian@saltaby.se

Enhetschef Ungdomsboende Annelie Liljeström annelie@saltaby.se

Enhetschef Ungdomsboende
Annelie Liljeström
08-551 703 56
annelie@saltaby.se


Skola

Ingalill Blomqvist Rektor ingalill@saltaby.se

Ingalill Blomqvist
Rektor
08-551 502 47 ingalill@saltaby.se

Helena Just Knutsson Studie/praktiksamordnare helena@saltaby.se

Helena Just Knutsson
Studie/praktiksamordnare
08-551 502 65
070-574 47 88
helena@saltaby.se

Ann Andersson Nord Skolsköterska ann@saltaby.se

Ann Andersson Nord
Skolsköterska
08-551 702 61
ann@saltaby.se


Fler kontaktpersoner

Lärare och Fritids-/korttidsverksamheten